Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni. Alcatel...

Nem tudok dönteni. Alcatel OT-995 vagy Nokia Lumia 610?

Figyelt kérdés
Erre a két telefonra szűkítettem le a kört. Nekem ami fontos a kép minősége, vaku, ne legyen túl bonyolult. Szerintetek?
2012. nov. 19. 01:04
 1/10 u.balázs ***** válasza:
alcatel, de amilyen kritériumokkal szűkítetted a kört abból sokkal jobb is van ennyiért, sony xperia tipo
2012. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
szerintem a nokia-t válaszd.a másik is jó,csak nekem ami volt érintős alcatel-em érdekes módon az érintkezés 1 idő után alíg akart működni rendesen,de mivel ez a verzió újabb,lehet h jó,de ettől függetlenül nokia-t vennék :)
2012. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia 610 egyszerű, mint egy bot. Gyors, nagyon jó képet készít, vakuja is elég használható, az akksija is kiváló darab, 2-3 nap aktív használat mellett. Nem egy fiatalos telefon, de a menedzserkalkulátor része iszonyat jó, egy egyszerű könnyen áttekinthető telefon, videók sem szaggatnak, nekem ilyenre volt szükségem.
2012. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :) Eredetileg Lumia 710-et szerettem volna de már nem kapható a tmobilnál. Én is a 610 felé húzódtam csak nagyon sok panasz volt rá a fájlküldés és a számítógép kapcsolat miatt. Az alcatelben a kinézete tetszik de rá meg az aksijára meg a fényképminőségére volt panasz.
2012. nov. 19. 09:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg még az a bajom, hogy alig találok hozzá játékot mert gyenge a RAM-ja és sok játék nem fut rajta
2012. nov. 19. 09:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát fájlküldésben a Lumia nem a legjobb, mert a bluetooth protocollját kevés cucc ismeri fel, a programja viszont nagyon jó, a számítógépes kapcsolata rendben van. Van azért rá játék bőven, de nekem ez nem volt lényeges szempont. Ha erre kell, akkor én inkább Sonyt vennék.
2012. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem ez a fő szempont de sokat utazok egy kis angry birds nem ártana rá. Nem szoktam sokat telefont vásárolni és nem szeretném 1 hónap múlva lecserélni. Hosszú távra gondoltam.
2012. nov. 19. 09:14
 8/10 anonim ***** válasza:

SONY XPERIA TIPO?X'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Rohely telefon a kozeposztaly alja es csak egy X8 UTANZAT!

Nos a 2 telefon tudasban ill. kinezetre mind2 csodas teljesitmenyt nyujt! Nos en leirom hogy mit tapasztaltam huzamosabb Tavra a lumia 610el ill. az allando telom az alcatel 995 Leirok neked mindent hogy eldonzsd mit szeretnel igazan :)

Kezdem a LUMIA 610-el

Nagyszeru vegre egy ujabb windows telefon

De minek?! hogy csorgazsd a nyalad az xbox gamekre?!

Vagy pedig van annyi penzed hogy a gameket appokat megvasarold ra?! hmm nos akkor vasarold hiszen nagyon jo kis porci van benne 800mhz -.-" ROhely az egesz 256 ram mi ez telefon?! uristen mint ha EGY GANE xPERIA x8at fogdosnek nokia ruhaban -.-" atya uuuuuristen mi ez?! 8gb es nem bovitheto?!... vegulis 800mhz-vel mivel jatszanal?:D hmm semmivel?! sima gagyi 5mp kamera valami led szerusegel hogy elne tevedj a bozotosba?! :D Konyorgom mi ez a telefon?! SEMMI penzkidobas

Nos jojjon az alcatel ot 995

Itt is voltak kriteriumjaim de leirom neked mivel nyujt tobbet neked ez a telefon!

4.3"-os kijelzo! HATALMAS boven elfersz rajta majdnem mint 1 kis tablet pc!

1.4 GHZ processzor amivel komoly jatekokat es programokat futatthatsz mint pl:. N.O.V.A 3 Asphalt 5 6 7 Deadt Space T Racer stb... (szemelyes tapasztalatok)

5mp HD kamera hat egyszeruen pazar amilyen kepeket ill. vidiket lehet vele kesziteni! a video hangminosege egyszeruen pazar! imadni valo! A vakuja pedig elkepeszto elesseget tud produkalni kodben is :)

Az elollapi 1.3 mp kameraja pedig kivalo hatasa van skype-on videofonalas kozben is es nem utolso tukornek ha csajszivagy es szepitkezel :)) ha pedig csavo akkor meglesheted h mennyire csorog a nyalad egy csajszira :D

No de ami irritalt a telefonban! 1500mha-s aksi:SS sajnos ezt a keszuleket is beszivta a napi toltes atka :| ill. nem kepes fogadni eggyenlore az OTG kabelt sajnos!!

Nos a lumia egy megszokott nokia ami megbizhato nagyon sok kiegeszitovel mint pl:. a mobil aksi amit ha lemerul akkor feldughatod a sebedbe is toltore egy kis tic tac-os doboz tolti olyan 2 3 orat meg kibir vele :) sok sok cuccot kiegeszitot vehetsz melle ha windows orult vagy! De ha vegre valtoztatsz ezen akkor az alcatel ot 995 segit bevezetni teged az android vilagaba es a gyorsasaban is!

hasznald egeszseggel barmelyik telot is veszed

CSAK NE GAGYI RATYI XPERIA TIPOT PLZ :DDDDD

2012. nov. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az alcatel mellett döntöttem és nem bántam meg :))) Isteni telefon hihetetlen külsővel. Ez eddigi legjobb telóm. Nem gondoltam, hogy egy alcatelt így fogok szeretni de megtörtént :))
2012. nov. 21. 02:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos igen ez egy igen jo dontes volt es gratulalok hozza :)) Hasznald egeszseggel hiszen egy hihetetlen jo telefon az alcateltol :) Nem csak szep hanem annyira jo a kezelo felulete hogy barki nyugodtan megtudja tanulni hiszen nem valami bonyolultra csinaltak meg :) Grt meg1x es jo alcatelozaast :))
2012. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!