Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia P elromlott a...

John1x kérdése:

Sony xperia P elromlott a hangszóró. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Pár napja haverom kapot egy beats fülhallgatót és ki próbáltam a sony xperia p mobilomon. Nagyon jól szólt és nagyon hangos volt, az lenne a kérdésem h ez kárt tudott tenni a mobilba vagy szimplán gajra ment a hangszóró nem reagál a fel és lehangosításra + a zenelejátszó se csinál semmit!
2012. nov. 18. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a te esetedben nem erről van szó. Nekem volt valamelyik régi telefonomnál olyan, hogy valamitől azt hitte, hogy be van dugva a füles. Megoldani úgy lehetett, hogy tényleg beledugtam, és kihúztam belőle. Lehet, hogy nálad nem ilyen egyszerű, de egy próbát megérhet.
2012. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!