Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U milyen teló?

Xperia U milyen teló?

Figyelt kérdés

Aki már próbálta ezt a telot az leírhatná a véleményét tapasztalatait

Mennyire jó teló? megéri az árát? 46 ezerét venném.

Zenehallgatásra facebbokozásra néha netezésre és játékra is használnám. A zenelejátszó rész mennyire jó?

És még annyi hogy mennyire tartós telo? Mert úgy 2-3 évig szeretném használni!


2012. nov. 17. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2 magos telefon nagyon jó kijezlője is nagyon szép éles zelenelájtszó is jó árát megéri fut rajta minden játék bár 3 év múlva már lehet lesz 8 magos telefon is akkor ez meg már nagyon elavult lesz
2012. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó telefon, nekem is az van, és elégedett vok vele, nagyon gyors, és megéri meg az árát.
2012. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, csak ajánlani tudom. Gyors, szép tel, éles kijelző, egyedül az üzemidő nem túl fényes, én naponta töltöm , bár használom is gyakran. Jó a hangminősége, a led csík lehet néha zavaró, mondjuk ha este ágyban nézed a telt és az kikapcsolhatatlan. ICS frissítés kijött rá, teljesen jó vele a telefon, kapott egy remek kép szerkesztő programot is. Gingerbereaden a wifi nem volt túl jó, de ez a problémám ICSvel megoldódott. Érdemes megvenni, ha elég 5,5GB nem bővíthető memória.
2012. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!