Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még Nokia Lumia...

Érdemes még Nokia Lumia 800-at venni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 23:55
 1/7 anonim válasza:
0%
t mobilenál most csökkent az ára, jó telefon 2 év hüséggel 54ér nemrossz főleg ha wondows phone-t akarsz , de annyiért már 1 2magos xperia u-t kapsz v galaxy s advance-t(amit tervezek venni)
2012. nov. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
54e Ft es ket ev rablanc egy halott rendszeru telefonert, aminek mar akkor keves volt a hardvere, amikor megjelent? Nem hinnem hogy erdemes. Es ne jojjon nekem senki azzal, hogy a WP jol optimalizalt, mert ezt en is tudom, de sajnos a weboldalak nagy resze nem az, es megneznem pl. hogy 2 ev mulva hogyan boldogul a telefon egy nagyob, tartalommal teli weblappal... mert gondolom ha valaki elofizetessel veszi, akkor hasznalja is majd annyi ideig. Ez a telefon kb. 50e-t er feltoltokartyasan, tobbet nem.
2012. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
pedig igen...elég jól optimalizált, és honnan gondolod, hogy később egy weboldal olyan nagy lesz? értem én, hogy most is nagyok, de ennél hova tovább már? 30-40 megás oldalak, vagy mire gondolsz? az ára az valóban olyan, amilyen...kb töredékért lehetne venni samsung omnia 7-et, ami szintén kb ennyit tud, de ha olyan durva változások lesznek, amihez elvileg minimum 2 giga ram kéne meg 8 magos proci, akkor a telók 98%-át ki lehetne dobni 2 éven belül? szép jövőkép...
2012. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
ezzel az a baj hogy wp7 van rajta a legúljabb meg wp 8 de nem tutod rá frissíteni,wp8 meg sokkal jobb csak arra lesznek 3D-s játékok pl Nova 3
2012. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semelyik Lumiára nem lesz WP8?
2012. nov. 16. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
7.8-ra lehet frissíteni a mostani lumiákat(610,710,800,900). 54 ezerért szerintem nagyon jó vétel, nem fagy nem szaggat, alkalmazás is van rá dögivel én még nem csalódtam benne.
2012. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes. De ha bizalmatlan vagy, akkor várd meg ezeket. Nokia lumia 810,820,822,830,920. Ezeken wp8 van. Szerintem nagyon jó rendszer a wp7 is. Szerintem. Nekem egy lumia 900-as van. Nincs előítéletem,csak érzésről,és tapasztalatról beszélek.Tegnap mutatta ismerősöm az új Htc vmi 2 magos androidját. Mondom megnézem. Ugyanolyan gyorsan próbáltam kezelni mint a WP-t, és megakadt. Nem léptem be sehova,csak a menüben, meg a kezdőlapokon barangoltam, olyan gyorsasággal amit megszoktam a lumiámon. Le kellet lassítani a mozdulataimat. Olyan bizonytalan érzés volt. Ez persze nem a telefon hibája. Nagyon jó telefon (lenne). Azt hiszem a kényelmetlen szó a legjobb rá mit éreztem a Wp-hez szokva. Nem hiszem hogy valaha venni fogok androidos telefont. Nem tudnám megszokni a Wp után.

Viszont az tényleg igaz, hogyha több rendszert használsz sokáig, akkor kialakul egy idő után az igényed bizonyos dolgokra, amiket más OS használata során is elvársz.

Szóval, ha valaki nehezen szokik át "erről-arra" (bármelyik rendszert ideírhatnánk), akkor kompromisszumot kell kötnie.

2012. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!