Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, amit...

Milyen telefont vegyek, amit műkörömmel is tudok használni?

Figyelt kérdés
A mostani érintőképernyős érzékeli a műkörmöt, de szegény már elég leharcolt, és szeretném lecserélni szintén érintősre, de azt hallottam, hogy az újabbak nem jók a műkörömhöz.
2012. nov. 14. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyártanak már a körmökre gumi gyűrűt,hogy műkörömmel is lehessen mobilozni.
2012. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

rezisztív kijelzős telefonokat keressél ,azt karmolni kell, pont emiatt csak a legalja telefonokat szerelik ilyennel.

Pl ezek jöhetnek szóba :

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek mind nagyon rossz telefonok, de csak ezek reagálnak a karmolásra :)

2012. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..szomorú vagyok.Az előbb felsoroltak közt ott a mostani telóm is, attól azért jobbra szeretném cserélni.:(
2012. nov. 14. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
jobb telefonok nincsenek is ilyen kijelzővel
2012. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, hogyha olyan kis, dekoratív műkörmöt csináltatnál, amivel még simán tudnál kezelni egy kapacitív(érintés érzékeny) kijelzős telefont is? Deal?Mert ha igen, akkor tudunk ajánlani normális telefont is.Nem feltétlen kell 3-4-5 centis műköröm szvsz.
2012. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy hosszúkörmű dáma, csak egy egyszerű háziasszony.Nincs nagy műkörmöm, de a mostani telefonommal annyira hozzá szoktam a körmös kezeléshez hogy amelyik nem reagál rá egyszerűen nem bírom kezelni.Próbáltam.A fiamnak most vettünk egyet és nem bírtam beleírni a saját telefonszámomat..:(
2012. nov. 15. 07:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor le kell mondj az érintőkijelzőről, vagy valami újabb sz*rt fogsz csak találni...
2012. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez igaz, amit előttem írtak, de szerintem tanulj meg a fiad telefonján köröm nélkül írni, mert az ember az élete végéig tanul.
2012. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Akkor gyakorlok. :)
2012. nov. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!