Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia u vagy Iphone 3gs?

Xperia u vagy Iphone 3gs?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem?
2012. nov. 12. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülyéskedsz!? Naná, hogy az Xperia U -t. Semmi előnye nincs az iPhone 3GS -nek vele szemben...
2012. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+1 "egyértelműen az xperia U-t"
2012. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 3gs , a sony - androidos telefonjai annyira sz*rok ,hogy fájdalom , az optimizáltság a béka feneke altt
2012. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a Sony telefonok most a legjobbak. Miben jobb az almás? Kérdezem én.
2012. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

elmondom a tapasztalataimat

Sony xperia P: a sim kártyát néha nem érzékeli csak úgy semmiből semmi , de a restart megoldja.

szoftverfrissítés után hibákat dobál ki ,hogy az xy sony alkalmazások leálltak és már meg sem tudom nyitni a fotóalbumot sem a kamerát , mert fekete képernyő fogad és visszaküld a menübe. pedig mindent úgy csináltam ahogyan a telefon javasolta.

Jah és 2 maggal a menü akad , és néha persze lefagy a telefon alap dolgoktól. (az egyik családtagom telefonja)

nekem iPhone 4 - em van , semmi probléma vele 2 éve , minden frissítés után tökéletesen működött , semmi nem veszett el róla ,gyors , nem veszel észre akadást sem a menüben sem az app-okban (persze ez nem vonatkozik az újabb HD játékokra)

2012. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az xperia u-n semmi hasonlót nem tapasztaltam. Nekem jól megy, ezért is javaslom ezt megvételre. Ja és a 3gs nem iphone4, ezt ne feledjük...
2012. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes módon itt is, meg úgy általában is az emberek nagyon nagy része elégedett a sony telefonjával, ahogy én is, és többen vannak azok, akik többet várnának az iphone-juktól.


Szóval az xperia u mindenben nagyon magasan veri a 3 gs-t, úgyhogy mindenképp azt vedd.

Egy u tulaj.

2012. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!