Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ingyen sms-es oldalokban...

Az ingyen sms-es oldalokban mi a szivatás?

Figyelt kérdés
Vagy ha nincs, akkor mi jó nekik ebben?
2012. nov. 11. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

A szivatás te vagy nekünk.

A jó meg nekik a reklám.

2012. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szo_pd le magad te köc_sög kinek képzeled magad hogy ilyeneket írjál? Én normálisan kérdeztem, mert nem akarok számlát kapni, vagy hogy valami legyen amiről nem tudtam, úgyhogy fogd vissza magad.
2012. nov. 11. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Na erről beszéltem.

Számlát hogy az életbe kapnál? Ezen gondolkodtál már?

Hová küldenék?

2012. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez kész vicc xdd veszekedjetek még kicsit tök jó röhögni főleg a válaszólónak mondom :D
2012. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hallod ip címről hallottál már? az alapján simán kinyomozzák, esetleg annak is küldhetik, akinek küldtem.

És képzeld, vannak pl. billentyűleütést figyelő programok, amik feltelepülnek, és jelszavakat, adatokat töltenek le ezzel, és még sorolhatnám.

Egyszerűen csak nem értettem, és gondoltam, hogy nem egy ilyen unatkozó gép előtt gubbasztó okoskodó b*szadékba futok bele, hanem valami normális emberbe.

2012. nov. 11. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

IP-re nem küldenek számlát.

És mivel a GSM rendszerek többségében így kis hazánkban is az SMS fogadás díjtalan, ennélfogva azok se kapnak számlát miattad akiket az üzeneteddel csesztetsz.

Hogy az üzemeltetőnek ebben mi a buli?

Megveszi az SMS-t nagykeráron fillérekért, reklámot tesz a weboldalra vagy akár az üzenetbe és abból visszajön neki a ráfordított összeg.

2012. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" egy ilyen unatkozó gép előtt gubbasztó okoskodó b*szadékba futok bele"


Az első válasznál pont erre gondoltam a kérdezőről, de nem akartalak megsérteni. Ezzel szemben te nem szégyenlősködsz.

2012. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!