Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8-ba a memória kártyát...

Xperia x8-ba a memória kártyát csak félig tudom bele tenni és nem fogadja el. Miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor elképzelhető, hogy a foglalatja rossz. Nekem is volt ilyen. Ha nem sikerül beletenned,akkor egy szervízt javaslok.
2012. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy érted h félig? (alapjáraton kb addig lehet beletenni, 3-4 mm mélységig). Próbáld meg másik sd kártyával, illetve próbáld ki az sd kártyát gépben, vagy más telóban.


Nekem anno volt sd kártya hiba, teló, meg sok cucc be se olvasta. Ismerős gépén meg megnyitotta, viszont formázni nem lehetett. Szóval ha gépen megy akkor formázd is, ha nem tudja akkor hibás az sd.


Más esetben a telóval van gond, ott próbálhatsz sony pc companionnal egy gyári resetet, ha az sem oldja meg akkor hardveres a hiba.

2012. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudom bele nyomni csak egy kicsikét,teljesen nem megy be a kártya
2012. nov. 11. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!