Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710-ről mi a...

Nokia Lumia 710-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak ezt a telót

mi a véleményetek róla t-mobilnál venném 35 ezerért

Szerintetek megéri?

Aki már esetleg tapasztalta tudna nekem véleményt mondani?

Igazából nem nagyon ismerem a wp mobilt mert eddig droidos voltam. igazából zenehallgatásra netezésre néha játékra kéne

Mennyit bír az akkuja? laggolásokkal találkozhatunk-e vele?


2012. nov. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Laggolás...az olyan, mint a németországi utakon a kátyú. Vagyis NINCS. Androidon a laggolás olyan, mint a magyar utakon a kráterek. Gyors, kézreálló, találékony rendszer. Szép, csili-vili-pörög-forog az élő csempe. Aksi 2 napig szolgáltat energiát, aztán kéri a töltést. De aktív használattal, 1 nap. 35?? Viccelsz? Persze, hogy megéri. A Nokia valaha legjobb telefonja ár/érték szempontjából. Támogatott, szép, írhatnék róla még oldalakat.
2012. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
u.i.: 3/4 éves tapasztalat
2012. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még annyi lenne a kérdés hogy Flash támogatás nincs a böngészőbe ezt írták.

hogy lehetne e rá rakni egy olyan böngészőt amivel vinné a Flash-t?

2012. nov. 10. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagy szerencséd van akkor lesz 710 a T-nél,mert már kifutó termék!
2012. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem viszi egyááltalán a flash-t. Már az android se támogatja. Az Adobe kiszállt a mobil buliból. Helyett a HTML5 veszi át a szerepet. Fájó pont, de elég sok videó típust felismert a neten....kivéve a flash-t.
2012. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!