Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok apk-t leszedni Play-ről?

Kisvuk29 kérdése:

Tudok apk-t leszedni Play-ről?

Figyelt kérdés
Chrome-t használok ha ez számít.

2012. nov. 9. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint nem lehet leszedni, egyedül a telefonból lehet "kiszedni" a /data/app mappából a már letöltött APK-t, természetesen ROOT-tal.
2012. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Appinstallerrel mindenféle trükk nélkül le tudod menteni.


A marketről közvetlenül nem lehet letölteni, de bárhol máshol megtalálhatod, gugli a barátod.

2012. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én ilyet találtam,de nem tudom átírni a Chrome elérési útját. [link]

Amúgy nem warez kell csak a lassú mobilnetem miatt kellene.Vannak igen nagy appok is amik fél évszázad mire lejönnek 2G-n itt a faluban.

2012. nov. 9. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja értem, ezt nem mondtad. Ezexerint nincs wifid...


Kösd rá madzagon a gépre, letölti azon keresztül is.

2012. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt nem anet hiánya hanem a lefedettség hiánya a baj.Nem valami gyors én meg gyakran cserélek romot.És ezt nem jó folyton letöltögetni.Nagyon a arez azért nem érdekel,mert én csak a bankkártya hiánya miatt szoktam "lopni" appot.Ráadásul olyankor rájövök,hogy csak pénzkidobás lett volna,mert nem köt le 10 percnél tovább.Most találtam valami real leenchert,de nem tudom.Egy próbát megér.
2012. nov. 9. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha romokat csereberélsz, akkor meg csinálj egy Titanuim mentést, az eltesz mindent az utolsó szögig, nem kell egyenként feltenni.
2012. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
App "lopáshoz", amit őszintén bevallva én is és a válaszadók 99%-a is csinál, regisztrálj a www.blapkmarket.cz oldalra. Meglátod, hasznos. (Semmi kamu, és 24 órába telhet mire jóváhagyják a regisztrációt)
2012. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!