Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható telefon a...

Mennyire megbízható telefon a Samsung Galaxy Mini?

Figyelt kérdés

Nagyon beleszerettem ebbe a telefonba, csak mondtak róla hideget meleget.

Pl. a nővéremnek is van, ő teljesen meg van vele elégedve, de az egyik barátnőm meg utálja a Minit.


Szerintetek? Megbízható? Tárhely mekkora rajta? lehet-e bővíteni?


2012. nov. 8. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
megbízható, nyugi.
2012. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az enyém 5 hónapos, nagyon szeretem. Nekem nincs vele bajom, rosszabbra számítottam mert mondták, hogy az szar. Pedig nem. Adnak hozzá memóriakártyát, sokminden fér rá. Én nem bántam meg.
2012. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

első vagyok.

na látod kérdező, a samsung telefonok nagyon jók, csak tele van a GYK sony fanokkal, és ezért mondja mindenki, hogy rossz.

2012. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

ha telefonálásra használod meg facebookozni akkor jó.

ha játszani képeket videót akarsz csinálni arra nem jó.

2012. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
ebben az árban van jobb samsung/sony telefon is.
2012. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek a mini az első okostelefonja és a gombos telefonja után persze, hogy nagyon meg van elégedve vele, de a kategóriájában vannak sokkal jobbak is: xperia tipo: sokkal erősebb hardver és újabb szoftver, tehát sokkal alkalmasabb játékra, sokkal ritkábban akad, a mininek híresen pixeles a kijelzője, a sony-nak sokkal szebb, a mininek sz@r a kamerája, a sony-nak nem, és a mini-nek sz@r az aqnyaghasználata, a sony-nak nem, valamint a sony-nak alapból több belső tárhelye van. Ezen indokok mellett minek megvenni ugyan annyiért a sz@rabbat, ha a jobbal még jobban meg lehet elégedni és sokkal több mindenre lehet használni.
2012. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Igazából nekem elég fontos lenne, hogy jó képeket lehessen vele csinálni.

Egyébként nekem is jó tapasztalataim vannak a Samsunggal kapcsolatban

2012. nov. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!