Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone - olcsóbban beszélni?

Vodafone - olcsóbban beszélni?

Figyelt kérdés
Vodafone - os előfizetéses vagyok. Van egy szám, T-mobile-os, akivel sokat beszélek, van valamilyen lehetőségem vele olcsóbban telefonálni? Vannak olyan csomagok pl. T-mobile-nál, hogy X havi forintért Y számot ingyen hívhatsz, pl...
2012. nov. 7. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vodafone Red - korlátlan belföldi beszélgetés.
2012. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van az egy+egy előfizetés, SMS-ben az 1270-re kell elküldd az "EME_'telszám'" szöveget, havi 400 Ft-ért veszel bruttó 4 Ft-os percdíjat így. De kérdezz utána, nem tudom, hogy ez páros előfizetés-e vagy egyoldalú, és hogy hálózaton kívül is lehet-e.
2012. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit a 2. ír, nem jó, mert az Egy+Egy csomag csak feltöltőkártyásoknak van, ráadásul két vitamaxos tudja kihasználni, tehát egy T-Mobile-osat semmiképpen nem tudna olcsóbban hívni ezzel.
2012. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Köszi, és tudod a részleteket? Csak az egyik fél fizeti elő, vagy mind2? Valójában 800 Ft-ba kerül??
2012. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindkét féltől levonnak 400 forintot havonta, ezért cserébe ők egymást 4 forintért hívják (+ MMS 19 Ft).
2012. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És azt nem lehet, hogy csak az egyik fél veszi meg, tehát hogy csak ő hívja mindig a másikat? Mert én ezt így értettem, amikor az ügyfélszolgálatos magyarázta.
2012. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, mindkettőnél bekapcsolják a szolgáltatást.
2012. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kár! Fölösleges...:(
2012. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
uhhh.... vodafone red ára kicsit horrorisztikus a diákmunkám mellé :') de azért köszi.... jó lenne ha kiderülne, hogy van más alternatíva is
2012. nov. 8. 22:24
 10/12 anonim válasza:
Nyilván a csajod. Arra meg áldozni kell. 13,9e pedig nem sok, főleg 15,9e ha a korlátlan beszélgetés+sms mellett még 1 ft-ért tiéd lehet egy méregdrága okostelefon is.
2012. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!