Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note és s3?

Samsung galaxy note és s3?

Figyelt kérdés
Csakis tulajdonosok vagy aki már kipróbálta csak azoktól kérek választ más telefont ugysem fogok venni az xperia-k lehet jobbak de egyáltalán nem tetszik kivulről tökmind1 a lényeg hogy a note-rol és s3-rol tapasztalatokat kérnék.Ami főképp érdekel az az akkumulátora hogy melyik birja jobban?Telefonguru-n a note-nak ir többet de azt mondják az s3-nak jobb gsm tesztbol is azt mondjak a note aktiv hasznalatkor 1 napig az s3 felnapig birja ezt nem ertem most hogy van?
2012. nov. 7. 11:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom a note2 lenne jó választás de arra nincs pénz nem olyan sok az eltérés de mivel nem dolgozok 14f csak gyujtom a penzt ezert nem lesz arra pénz:(Majd később talán veszek habár addig jön az S4 az is kitudja milyen lesz:P
2012. nov. 7. 11:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek akkora tepsi? Nagyobb mint te :-)
2012. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért mert játékra,netre,filmre fontos és ezért jó meg amugy kartonból vágtam ki a méreteti szerint zsebben elfér fogni igaz egy kézzel nem lehet ugy hogy gépelsz is de nem nagy dolog a 2 kéz meg telefonálni 1 kézzel lehet...Na meg gondolkozz tabletem soha nem volt de igy 1x-re tablet is lenne es okostelefon is hat nem csodalatos?:PAmugy az s3 nem annyira nagy a note inkabb de mondtam hogy csak kik valaszoljanak...
2012. nov. 7. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Az s3-ban van olyan funkcio, hogy energiatakarekos, ami megnoveli az aksi elettartamat. am ha van penzed ra, akkor s3, mert az jobb, mint a note, es annak is nagy kepernyoje van.
2012. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát oké mert az aksi nekem fontos és az s-pen nelkul kcsiit rosszab a jegyzet meg a rajz de nem annyira sztem.Szóval akkor s3-t veszek!:)
2012. nov. 7. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!