Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4. 0 android-ot hogy tudok...

4. 0 android-ot hogy tudok root-olni?

Figyelt kérdés
Van egy xperia mini pro-m amin alapból 2.3-as android van. Én ( [link] ) -e szerint próbáltam root-olni de ha a sony pc companionnal csináltam akkor nem tartotta meg a root-ot ha pedig flashtoot-al (kivettem a pipát a wipe userdatából), úgy meg bejött a SONY logó majd a sonyericsson emblémával a sonyericsson logó majd újra sony és újra sonyericsson és így tovább. :( Erre szeretnék választ kapni hogy tudom ezt megcsinálni. :)

2012. nov. 7. 08:06
 1/7 anonim válasza:
z4root programmal, vagy superoneclick
2012. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint csak ezzel a módszerrel lehet root-olni a 4.0-át. Köszönöm a választ.
2012. nov. 7. 15:15
 3/7 anonim válasza:
Nekem is egy mini prom van és azt szeretném megtudni hogy elég az hogy letölteni ezt a programot s akkor visszaáll az eredeti android vagy még mást is kell tenni?Ha igen létszi le1rod mert sajnos a neten található leirásokból nem értem hogy mit kell csinálni és hogy mit hova kell tenni
2012. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Melyik androidot akarod feltenni?Ha a 2.3-at akkor flashtool-al vagy egyéb más programmal de én ezt használom, ha a 4.0-át akkor egyszerűen sony pc companionnal ha kijött már a frissítés. A 2.3-as androidot letudod tölteni a linkelt oldalról.
2012. nov. 8. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:

én a Recoverx el tudtam sikeresen root jogot adni a telefonnak persze ez csak egy felületes root semmit nem ír át a telefonon +1 play-n is elérhető XPart nevű programmal be tudsz lépni a recovery menübe egyszerűen ehhez még kell a superuser is pluszban nem nagy kunszt:

-hibakeresésben csatlakoztatod a telefont

-leszeded a Superusert és az Xpartot playről

-elindítod a recoverxet kiválasztod a teló típusát nyomod tovább-tovább felrakja újraindul...

...van root Xperia S en legalább is így sikerült

2012. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


Sok sikert, itt a pontos leírás...

2012. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat bocs hogy rég nem írtam de sikerült megcsinálni. Akit érdekel flashtool-al felrakod a 2.3-as .42-es androidot ha fent van értelem szerűen nem kell. Tehát ha ez megvan root-olod majd Update Service-el felrakod a 4.0-át, valszeg felajálja hogy feltedd, ha már kiadták rá a frissítést. Persze az elején majd megkérdi hogy teljesen újra rakod vagy a régi rendszerre, az utóbbit válaszd!
2013. jan. 19. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!