Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star 3 vásároltam! Mi...

Samsung star 3 vásároltam! Mi lehe a gond? (lennt)

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy felhivnak és kikapcsol a telefon !

Nincs lemerülve semmi!

Ez micsoda ? köszönöm szépen !


2012. nov. 6. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mi leheT a gond?"


Az, hogy ezt a telót vetted.

Vagy szerviz, vagy eladod, mert a javítás is csak ideig-óráig fogja helyrehozni.

A Star sorozat zöme selejt.


Szvsz add el, és ha nincs pénzed normál érintőkijelzős telóra, akkor vegyél egy megbízható numpados /hagyományos/ telefont.

2012. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem !

25 ezerér.., :/

2012. nov. 6. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni kérdező, de elég szar ötlet volt a Star3...25-ért meg főleg, mert ennyiből már simán vehettél volna egy Huawei Ascend Y200-ast...
2012. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mikey1988 ***** válasza:
Star szériásat inkább sose vegyél, mert tele vannak hibákkal és memória-problémákkal.
2012. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg vettem egy samsung galaxi y 17 ezerért ! :)
2012. nov. 7. 19:33
 6/7 Mikey1988 ***** válasza:
Csak nehogy az is hibás legyen! Bár nekem egy annál is régebbi olcsó Samsung telefon van meg, a Samsung Galaxy 5, ami lényegében a Samsung Corby, csak épp Android fut rajta meg egy kis image-átalakításon is átesett.
2012. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ahha samsung Corby iss jóó :)

zold kez mindenkinek

2012. nov. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!