Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a T-Mobile-nál?

Mit tegyek a T-Mobile-nál?

Figyelt kérdés

Már vagy 10 éve a T-mobile-nál vagyok, de eddig ilyen nem fordult elő.

3 évvel ezelőtt vettem egy új telefont részletere és előfizetős lettem a kártyás helyett. Kezdetben 2990 Ft volt a havi keretem, amit lebeszélhettem a készülék pedig 990 Ft volt 15 hónapon át. A kettőt külön csekken küldték. A készülék ára, ideje a 15. hónap után lejárt, ezzel nincs is gond, viszont a havi keretem egyre jobban emelkedik. 2990-nel kezdtem és most már 6045 Ft-ot fizetünk

Felemelték a havi keretem 3350-re (mix keretben vagyok) és beléptem egy családbarát kedvezménybe ami havi 1055 Ft, az úgy 4405, meg édesanyám (az ő nevén van a telefonom) pedig kötött egy 700 Ft-os biztosítást, az már úgy 5105, de akkor sem 6045, nem értem hogy hogy lett?! A mellékelt papíron pedig nem írják le, hogy mért 6000. Ez az egyik gondom.

A másik az, hogy most azzal zaklat a T-mobile (szó szerint) hogy tartozásom van. Lehetséges hogy, elveszett a csekk, elfelejtettük befizetni stb., nem mondom azt hogy nem, de az interneten azt írják, meg a telefonban is azt mondták, hogy 2117 Ft-os tartozásom van, de 5150-et fizessek be. Ezt megint nem értem hogy hogy lett 2117 Ft-os tartozásom, meg akkor mért 5150-et kell fizetnem? Egybe küldik a csekket, a felét nem fizethetem be...

(Azt hozzá teszem, hogy volt olyan hónap mikor kétszer is kiküldték ugyan azt a csekket, azzal az indokkal hogy nem adtuk fel, de a csekken rajta van a pecsét meg a dátum is, mindegy, azt is befizettük hogy ne legyen gebasz)


Bementem a T-mobile-ba érdeklődni, hogy mi ilyenkor a teendő. Csak annyi volt a válasz, hogy fizessem be, mert nem érkezett meg.

Most tervezem, hogy felmegyek Pestre és ott érdeklődöm, valamint az összes csekk megvan, a telefonnak, a havi keretek, azok is amiket többször küldtek ki egy hónapban, hogy hátha ott tudnak valamit csinálni, mert ahol én lakom nem igazán értenek hozzá.


Történt már valakivel hasonló? Mit csináltatok ez ellen?


2012. nov. 6. 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!