Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note vagy s3?

Samsung galaxy note vagy s3?

Figyelt kérdés

Játékra,netezésre film nézésre erre lenne a főbb hangsúly melyik telefon jobb?Nagy kijelző nem probléma tetszik az S-pen es funkciói nagyon az s3-ban a 4 mag meg az okos funkciok.De nem tudom ezek a funkciok annyira nem fontosak talán ami az hogy figyeli a szemedet es nem zár le a telefon böngészés közben de szerintem az S-voice-t semmire nem tudod használni amig Hi! Galaxy! es amit akarsz csinalni azt hamarabb megcsinalod manuálisan szóval ami nekem jó lenne az az hogy nem sötétül el.Note2-t gondolom ajánlanátok de arra nincs zsé:P Ami 2 eltérő dolog nálam,hogy tetszik a rajzolás benne szeretek is rajzolni és az s-pennel megis könnyeb s3-nal ujjal azert nehezebb kicsit gondolom.A masik az aksi azt mondjak az s3 felnap aktiv hasznalat utan merul a note pedig 1 nap aktiv használat után.De készenléti idő 590 az s3-nal beszelgetesi idő 11 a note-nal 820 a készenlét es 13 a beszélgetés.Szóval látszik is a különbség amugy néztem itt a telefongurun ide nem rossz képet talloztak mert ez veletlenul se S3:P : [link] Szóval melyik mobilt javasolátok játékokra netre és filmre?Ugy vettem észre az s3-n simábban mennek a játékok mint a note-nál például néztem egy videót: http://www.youtube.com/watch?v=SPwsU2_2oTI


Itt azért látszik hogy van némi lagg de ahogy látható S3-nal simán megy:

http://www.youtube.com/watch?v=yZ2dzAepazw

Szóval mi a véleményetek?Más telefont ne ajánljatok a 2 között hadoválok:P Akinek van tapasztalata az kérem irja le bármelyikről!:)



#sgnote
2012. nov. 5. 19:58
 1/1 A kérdező kommentje:
javasolnátok* az ékezet hiányokért bocs hol van hol nincs :P nem szoktam használni annyira őket:P
2012. nov. 5. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!