Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tufom felhúzni a...

Hogyan tufom felhúzni a procit! (Huawei U8500?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kaptam egy huawei U8500-at és nemigazán mennek a játékok!! meg persze szeretném ha gyorsabb is lenne!! Raktam már fel NO-Frills CPU de nem ment egyszerűen nem engedi az alapbeállitásnál magasabbra húzni a procit!!! MOst mit tegyek!! Köszi a válaszokat!!

2012. nov. 5. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább tévézzél.

Addig fogod cseszegtetni amíg mehet a szemétre.

Amúgy root nélkül nincs húzás.

2012. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A root önmagában nem elég, akkor csak lefelé tudsz szabályozni az órajel frekvencián.Flashelni kell egy OC kernelt is, az XDA-n érdemes szétnézni.


Mellesleg: sokkal gyorsabb nem lesz, viszont gyorsabban fog merülni.Mint ahogy a számítógépedbe sem elég egy erősebb processzor, ha egy komolyabb játékot akarsz, hanem kell hozzá egy bikább videokártya meg több memória.A memória dolog telón megoldható root után, hogy a gyári appok is SD-n legyenek, de a GPU-val ne mtudsz mit kezdeni.


Szvsz vegyél egy új telefont, vagy fogadd el, hogy ez a teló ennyit tud, és kész.

2012. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!