Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tokot ajánlotok a...

Milyen tokot ajánlotok a Galaxy S 3-hoz?

Figyelt kérdés

Vettem egy S3mat a héten de nem tudom milyen tokot vegyek hozzá. Mit ajánlanátok? Van olyan amelyik csk a hátulját védi egy esésnél és a kijelzőjét nem. Ha erre rakok egy jobb kijelzővédő fóliát akkor az elég hogy ne legyen baja? nem kopik akkor majd zsebben? vagy érdemesebb egy olyan bőrtokot venni neki, amiből egy kis valami segítségével ki tudom húzni. Vagy vegyek olyat amit 2 részes és rá lehet csukni a kijelzőjére.

Melyiket ajánlanátok és mire vigyázzak ennél a telefonnál? Mik a sérülékeny részei?


2012. nov. 4. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

ilyen telefonhoz mindenféleképpen flip tokot!

[link]

ez csak egy minta, hogy milyenre gondoltam, mert ezek drágák nagyon.

3ezer körül vannak jó.

2012. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a megjelenes ota megvan, a hatlapon van 2 karc, amit ha ugy forgatom akkor eszre lehet venni, de nem feltuno, es tok nelkul hasznalom, pedig raktarban dolgozom. Eleg jol birja. Viszont ha leeujted, es a kijelzojere esik, akkor a folia sem er sokat, ugyis betorik. Toknak meg tenyleg ez a flip bigyo lehet jo, egesz korrektul nez ki, es vedi is a telefont.
2012. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!