Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy S3-at...

.figo. kérdése:

Szeretnék venni egy S3-at Mozaik-M díjcsomagra. A kérdés lényegében az lenne hogy szerintetek mennyi lenne a mobilelőleg? 15e- kezdőrészletet ír. A melóhelyet meg a bejelentést nézik?

Figyelt kérdés
Online rendelés hogyan zajlik? Keresgéltem de nem lettem okosabb miután megrendeltem majd felhívnak és kihozza a futár?

2012. nov. 4. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha meglévő előfizetéses ügyfél vagy és arany vagy platina kártyás: 14991Ft kezdőrészlet+havi 8600Ft+7750Ft 1 évig

Mobilelőleg NINCS!


Ha meglévő ügyfél vagy, de nincs arany vagy platinaszintű kedvezményre jogosultságod: Ugyanaz, mint az előzőnél, de a mobilelőleg 30ezer.


Meglévő ügyfél My T-mobile-ba bejelentkezve rendeljen!!!


Ha új ügyfél vagy akkor: kezdőrészlet: 24291Ft+havi 8600Ft+1 évig 6975Ft, mobilelőleg 30ezer.

2012. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyesbítenék, mert rosszul tudtam.

Hivatalosan úgy van hogy a mobilelőleg MINIMUM 10ezer, de a telefonos egyeztetésnél ezt pontosan elmondják.

2012. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze mobilelőleget akkor így sem kérnek ha arany vagy platinaszintű ügyfél vagy.
2012. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az jó mert én a honlapon minimum 20e-t olvastam :D

ezenkívül a "telefonos egyeztetés" alatt mi értesz?

Az akkor van ha megrendeltem online?illetve akkor e telefonos egyeztetés alkalmával mit/miket kérdeznek? itt kellene megadnom az adataimat meg az egyéb dolgokat?

Sajnos új előfizető szeretnék lenni eddig vodás- feltöltős voltam/vagyok

2012. nov. 4. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

A rendelés után felhívnak, h te rendelted-e stb, és akkor megmondják, hogy mennyi lesz a mobilelőleg.


Rád ez vonatkozik:

Ha új ügyfél vagy akkor: kezdőrészlet: 24291Ft+havi 8600Ft+1 évig 6975Ft, mobilelőleg 20-50ezer.


De a 1430-on is kérhetsz segítséget és ott akár le is adhatod a rendelést.

2012. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!