Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy multizhatunk Minecraft...

Kisvuk29 kérdése:

Hogy multizhatunk Minecraft pocketban wifi nélkül?

Figyelt kérdés
Barátomnak nincs wifije,de van mobilnetje.Mind két telefon rootolt ha ez számít.Szeretnék multiban neten játszani.Megoldható?

2012. nov. 4. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen telefonja van hogy nincs wifije?

Nem tudom, hogy ez hogy mukodik, de szerintem nem.

Mellesleg az eredeti app van meg nektek? Az melyik verzio (1.4.1 ilyesmi)?

2012. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem mini prom neki meg Live With Walkman-je van.És Routere nincs.Amúgy az app 0.4.0.És valamit láttam a neten,de az nem magán szerver volt hanem nyilvános.
2012. nov. 4. 12:46
 3/6 ST15i válasza:

akkor tudtok multizni, hogy ha mindketten ugyanarra a hálozatra vagytok felcsatlakozva wifin,

vagyis ha van routered akkor mindketten csatlakozzatok fel. aztán mehet a game..

2012. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De úgy akartuk,hogy én itthon ő meg otthon 3G.A wifiset használtuk már,de nem tud mindig itt lenni ott meg jól el szoktunk szórakozni.Valahol olvastam,hogy lehet rá megoldás,de az nem saját szerver hanem valakié a neten.
2012. nov. 4. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerver a pocket edition-ban csak úgy lehetséges, hogy mindketten wifiről vagytok.

Ha akarod, be tudok linkelni egy útmutatót a szerver készítéséhez, de előre szólok, nem akkora nagy cucc a multi....

Szerintem a hagyományos mód a legegyszerűbb, vagyis haverod átmegy hozzád, és ugyanazon a wifin játsszotok...

2012. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még kezdő angolos vagyok,de egy ilyet találtam.Nem tudom pontosan mi ez. :( [link]
2012. nov. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!