Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok Whatsapp-on...

Miért nem tudok Whatsapp-on üzeneteket váltani?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy külföldön szépen letöltöttem az alkalmazást, majd regisztráltam külföldi számmal (nyári szezonban külföldön dolgozom). Tökéletesen működött, nagy volt a boldogság. Mikor haza jöttem, SIM kártyát cseréltem, próbáltam módosítani a regisztrációt a magyar számra. Nem ment (nincs ilyen opció). De aztán nem is volt baj, mert a külföldi regisztrációval itthon a magyar számommal is tökéletesen működött. 2 napig. :(

Azóta nem fogad és küld üzeneteket. Visszaraktam a külföldi kártyámat, akkor sem csinált semmit. Újratelepítettem a Whatsapp-ot, kérte a telefonszámot, amivel regisztrálni szeretnék, megadtam a magyart. Bejött szépen a Whatsapp a régi üzeneteimmel együtt, örültem, mint majom a farkának, hogy nem vesztek el az újratelepítéssel, de üzeneteket továbbra sem küldött. Hát jó, gondoltam törlöm a regisztrációmat, a külföldit aztán a magyart, hogy tiszta lappal kezdjünk mindent… De azt írta ki, mind a 23-szor, hogy nem lehet törölni, próbáljam meg később.

Visszaállítottam a telefonomat az alaphelyzetbe, sírni tudtam volna… Az első alkalmazás, amit újratelepítettem a Whatsapp volt, regisztráltam a magyar számommal, de még mindig nem küld üzeneteket.

Az ismerőseim azt mondják, hogy látják, hogy van Whatsapp-om, valaki kettőt is lát (lehet, hogy túl sokat ivott?! :) ).

Az egyetlen egy dolog, ami még hátravan, az a belső tárhely kiürítése… Nem nagyon vágyom rá, de azért már felkészültem a legrosszabbra, készítettem mentést.


Plusz infók:

- Wi-Fit használok itthon, kint is használtam Wi-Fit és mobil internetet is

- Android 2.3.7

- Sony Xperia P, független

- külföldön vettem a telefont

- nem telepítettem mostanában semmilyen más alkalmazást, ami miatt esetleg nem működhet

- hoztam létre újabb emailcímet a Play-áruházhoz

- különböző helyekről is letöltöttem már az alkalmazást


Tudna valaki segíteni?

Előre is köszönöm az értékes válaszaitokat:

Marianna



2012. nov. 3. 16:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!