Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám rávenni apámat...

Hogyan tudnám rávenni apámat hogy vegyen nekem egy telefont?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 14:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jól beszél.
2012. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, tudom, hogy vicces vagyok. De ez nem vicc volt... Viszont mit vársz 12 évesen?
2012. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Az előttem szóló jól beszél."


Köszii :DD

2012. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mért ne kérdezhetnék 12 évesen.Gondolom te is voltál 12.Azért egy próbát megérhet nem?
2012. nov. 4. 11:50
 15/18 A kérdező kommentje:
Mért kell lenézni mert csak 12 vagyok??
2012. nov. 4. 11:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem lenézlek. Igen, én is voltam 12. DE! Akkor kaptam életem első telefonját, egy már rég félretett Nokia 3310-est. Nem azért kaptam ilyet, mert szerettem volna, vagy mert nem volt más, hanem mert ez egy strapa telefon, kb lehetetlen gyerekként tönkre vágni. És valahogy meg kellett bizonyosodni arról a szüleimnek, hogy tudok rá vigyázni az iskolában is. A mai napig itt van az asztalomon, összesen a kijelzőt burkoló műanyag karcolódott kicsit. Remélem érted, mire is célzok ezzel a kis sztorival, és miért egy ilyen telefont ajánlottam.
2012. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én értem én már kaptam egy telefont 10 évesen a mamámé volt és azt adta nekem.És azért szeretnék egy másikat mert mondjuk egy zenét nem tudok rá tenni és ez csak azért bosszant mert attól félek hogy egyszer reggel suli előtt elalszok mert ez a telefon kelt és szinte alig van pár olyan "zene" rajta amire éppen hogy csak felkelek mert azokon inkább elalszok mert nagyon lassú.És nem is tudok rá tenni mert az infrája nem működik és semmilyen kábel sem volt hozzá.És kb. olyan állapotban van ez a telefon ahogy kaptam.Felnyithatós és mikor össze van csukva halványan mutatja az időt és annak van a kijelzője összekarcolódva egy kicsit.
2012. nov. 4. 16:33
 18/18 A kérdező kommentje:
azt kihagytam hogy eddig még alig kaptam vmit tőle mert midig csak a bátyám kapot.Ugy volt hogy kért egy gitárt és egy erősítőt 1 év mulva kért egy másik erősítőt utánna egy vas pengetőér elmentek "kukutyinba" és ezt mindet meg is kapta és én ezalat a jó pár év alat semmit,
2012. nov. 5. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!