Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért sír mindenki ebben az...

Miért sír mindenki ebben az országban, hogy nagy a szegénység amikor mégis drága okostelefonnal járkálnak? Itt is színültig van minden az okostelefonokkal.

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, mert ez a mobiltelefonos kategória...
2012. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele melyik kategóriába írtam, hisz nap mint nap olvasgatom én is!
2012. nov. 3. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfizetés, vagy részlet. Vagy még használt, esetleg lopott. Rejtély megoldva.
2012. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most nem értelek. Most az fáj neked, hogy drága okostelefonnal szaladgálnak? Drága butatelefon már nem zavarna? Gondolom te egy kádban ücsörögve írod a kérdésed ami színültig van töltve okostelefonokkal és csak a te fejed kandikál ki kádból. ( Minő alliteráció, direkt hagytam ki az "a" névelőt :) ) - "Itt is színültig van minden az okostelefonokkal"
2012. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az fáj, hogy másnak milyen telefonja van, hanem az, hogy sírnak az emberek, hogy NINCS PÉNZÜK. De akkor minek vesznek ilyen drága dolgokra? Hidd el barátom nem egy taknyos kölyök vagyok(32F) meg is dolgozok minden forintomért. Tudnék is venni Iphone 5-öst Galaxy 3-at meg még egy pár telefont kp-ra függetlenül. Nem az irigység szól belőlem hanem az, hogy mi a f@asznak sírnak akkor az emberek, hogy nincs pénzük, amikor ilyen felesleges szarokra elköltik. Van élet ezek nélkül is de sztem sokan a villantás kedvéért megveszik még akkor is ha kenyérre meg nem marad.
2012. nov. 3. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

32 évesen ilyenek foglalkoztatnak? Más dolgokon kellene elmélkedned. Szerintem.

Én megértem a kérdésed, de szerintem mindenki arra költi a pénzét, vagy hitelt amire akarja. Ha valaki abban az illúzióban él, hogy egy telefon jobbá, szebbé, különbé varázsolja a többi embernél akkor lelke rajta. Én magam a részérpl sz arok rájuk, javaslom te is tégy így.

2012. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van szarni kell a témára magasról. Ennél kb. 12 millió, alapvetően érdekesebb dologgal foglalkozhatnál (meg persze én is...)
2012. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!