Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 benne van a...

Samsung Galaxy S2 benne van a top 10-ben?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálam mindenképpen! Volt már vagy 10 féle telefonom, most SG-m van, és imádom! :)
2012. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Nézőpont kérdése, de igen valószínűleg még benne van.

Igaz már nem veszi fel a versenyt pl. a HTC One X-szel vagy az S3-mal, de maximum a 15. helyen fog zárni szerintem az év végén.

2012. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az árukeresőn most a 2.helyen áll. [link]
2012. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

GNote2, GS3, HTC 1X, HTC1XL,LG Optimus G,LG Optimus 4X, Xperia S, Xperia T, HTC 1S, Nexus 4, GNote


Ez 11 telefon, mind erosebb mint a Galaxy S2. Ezek szerint nincs benne a top10-ben. Szerintem kb a top20-ba fer bele.

2012. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a One S nem jobb, nem S4-el áruljak itt.
2012. nov. 3. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ine s is jobb, merz hardverben kb egyformán erősek, de minden másban az one s az jobb, és szerintem sem fér már be a top 10-be.
2012. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főleg úgy hogy ha kiegészítem azokat a telefonokat, amiket az előző felsorolt az xperia sl-lel, az xperia ion-nal, és az xperia acro s-el, akkor már biztosan nincs bent a top 10-ben.
2012. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fairi1 ***** válasza:
35%

Egyértelműen benne van.

lehet nézni a nyers speciket, meg azt ami ami mögötte van.

S2 mögött továbbra is aktív közösségi támogatás van, persze ez sokakat nem érint de gyakorlatban sokat jelent, ha problémád van biztos tud vki megoldást, legújabb android verziók elérhetők lesznek rá, meg hasonlók.rengeteg apróság ami sok uj generációs telefonból elfelejtenek, micro Sd slot, 4,3 colos méret, nem akar mindenki tepsivel zsebében sétálni, bár ez már trend. Jó akksi idő, igen egy ideje már luxus lesz. meglepően tartós, törékenynek és néz ki, de jól bírja az ütéseket. vastag gorilla glass, pl azt használja a telefon merevítésnek is, nehezebben törik be mint a többi tepsi telefon!

http://www.youtube.com/watch?v=uFKmvJ0zIiY

2012. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!