Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek korán kezdem?...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek korán kezdem? (Android)

Figyelt kérdés
Még csak 14 múltam,de már tesztelek egy béta romot a mini promra ami ICS-en alapul,de JB lesz ahol csak lehet.Sokan nem értik mi tetszik ebben (sőt néhány osztálytársam azt sem tudja mi az a főzött rom[Meg az android,de ez ritka.])De nekem tetszik a droid adta szabadság és ezt akarom kihasználni.Sőt már várom a véleményeket az XDA-n.Szerintetek ez normális vagy megszállottság?

2012. nov. 2. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 15 voltam amikor elkezdtem programozni. most 35 vok. szerintem ha te írtad volna a rom-ot akkor sem lenne késő
2012. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kinek milyen a természete.

Te ha az ilyen dolgokat szereted, akkor neked ez a természetes, ezt folytasd.

Hogyha Sanyikának a tehénfejés tetszik, akkor ő csinálja azt egész életében.

2012. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez normális. Főleg, hogy ez még nagyon az alap része a droidnak. Sok sikert a továbbiakban hozzá.
2012. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azok is megszállottak, akik írják az OS-eket.Sőt, igazából kellő elhivatottság, szeretet és megszállottság nélkül ezt nem is lehet rendesen csinálni...ha ezt szereted csinálni, akkor csináld.

Nálam a harcművészet és a küzdősport a megszállottság tárgya, az itt való válaszolgatás meg csak hobbi.

Ha pedig tényleg szeretsz valamit csinálni, akkor azt sosem lehet elég korán kezdeni.

2012. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet elég korán kezdeni :) Miért ne csináld, ha ehhez van kedved? Nagyon is jó szórakozás (is), sokmindent megtanulhatsz közben. És ha valami jó sül ki belőle, sokan örülnek majd neki és nagyon fognak dicsérni. Egy jól sikerült romot ezrek használnak és megjegyzik, ki készítette. Aki kicsit is jártas ebben a témában, rögtön tudja ki Burstlam, KonstaT, tilal, vagy Kelzsoca, Apeelme és még sorolhatnám...
2012. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk csak a téli hobbim,mert ha jó idő van akkor a hagyományőrzés és íjászat ami fontos nálam,de ebből egyszer talán meg is lehet élni.Ja és nekem ha magyarokról van szó Kamarush neve is eszembe jut.
2012. nov. 2. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Tesztelsz egy beta ROM-ot? Szoval felraktad a telefonodra es hasznalod? Nem nagy durranas. A kerdesra valaszolva pedig nem hinnem hogy koran kezded... Mit lehet ezen egyaltalan koran kezdeni? Csinald ha jol esik aztan ennyi. En alsos koromban kezdtem el informatikaval foglalkozni, igaz akkor meg csak Basic volt meg Turbo Pascal, meg Win 3.1/Win95.
2012. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem az benne a nagy,hogy végre sajátot és nem másét használok.
2012. nov. 2. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, valamit félreértesz. A srác egy olyan romot tesztel, amit ő készített, állított össze (azt nem tudom, hogy forrásból fordította-e), de ebben a korban ez elég nagy durranás :)
2012. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A fontos részeket (zárt bl :( ) eredetikből szedtem ki,de minden mást magamtól állítok össze.(Néhány médiahang pl.: SGS3-as lesz.)Csak még az Aroma telepítő makacskodik.
2012. nov. 3. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!