Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol és mennyiért? Többi lent...

Hol és mennyiért? Többi lent MINDENKIT FELPONTOZOK!

Figyelt kérdés

Nah szóval a kiszemeltem nincs T-mobilnál ezért függetlenül akarom megvenni...Telenornál 61Ezer FT (Xperia Sola)...

Nagyon nemakarok feljebb menni árban és mindenkép olyan kell ami összes tartozék 1,2év gyári gari és bontatlan csomagban van...azaz én használom először.

Ki hol vett már telefont tapasztalatok?

Most a Nextelshopot néztem ki..:))



#telefon #GSM #hol vennétek
2012. nov. 2. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

edigitalnál vedd meg,mert ez a legmegbízhatóbb webshop, ott megkapsz hozzá mindent bontatlan dobozzal, garanciával....

amiket az első linkelt, ott csak készüléket + töltőt kapsz, ez tapasztalat, de ha telefonálsz, hogy minden kell, akkor ott is sokkal drágább lesz.


az edigitalnál 79ezer.

2012. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!