Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini Pro (MK16I) VAGY...

SZeReNcS kérdése:

Xperia Mini Pro (MK16I) VAGY Xperia U?

Figyelt kérdés
Tessék, ti melyiket választanátok ,ezek közül a teljesítményben nagyjából egyenlő, kis árkülönbséggel forgalmazott készülékek közül? Indokold is.
2012. nov. 2. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
U. Teljesítményben nem egyenlők, ezért válaszd azt.
2012. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AZ U jobb, bár én Mini-t vettem, az U-t válaszd
2012. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem minden a teljesítmény. Igen, szerintem is az U jobb, de mondjuk azért a Mini Pro-nak is megvannak a maga kis előnyei.
2012. nov. 2. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
az xperia u kétség kívűl komolyabb, több a tudása, de hogy jobb-e a mini pro-nál... az már nem olyan biztos. én a pro-t választanám. ja és az nem mk16i hanem sk17i :D
2012. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valóban az sk17i-nek tényleg nagyon jó az ár/érték aránya, de viszont az tényleg nem vetekedhet az U-val. Akinek tényleg arra kell a telefon ,hogy beszélgessen, gyorsan írhasson üzeneteket, pici és kompakt legyen a telefon, és a sebessége is rendben legyen valamint a pénztárcáját is kímélje, akkor mindenképp Sony Ericsson Xperia Mini Pro.
2012. nov. 3. 10:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen és azt kifelejtettem: utolsó esetleg arra céloztál ,hogy nincs mk16i? Vagy ,hogy arra ,hogy te az sk17i-re gondolsz? Mert nem mind1.
2012. nov. 3. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Az xperia u-t vedd, nekem is az van, és nagyon jó, és minden téren jobb a mini pro-nál, mert nem egy kategória, de mind a kettő megéri az árát, a mini pro-t akkor vedd, ha nem nagyon használnád játékra, és sokat írnál, az u-t meg akkor, ha minden egyebet is csinálnál rajta, és játékra is alkalmasabb, már az erősebb hardver miatt is.
2012. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az mk16i a régebbi sima xperia pro nem pedig az xperia mini pro mre az ugye sk17i könnyen össze lehet keverni ezeket a miniket és prokat mert van x10 mini és x10 mini pro is
2012. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!