Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dönteni kéne. Ipod touch 4g...

Dönteni kéne. Ipod touch 4g 32 gb vagy sony xperia u?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egyik telefonálásra van, a másik meg szórakozásra, de telefonnak itt van az x10 mini pro. ÉS ipodon tudok skypeolni?

2012. nov. 1. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen tudsz, miért ne tudnál?
2012. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha wifi van akkor igen, tudsz
2012. nov. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van wifi, tehát igen. De a lényeg, hogy melyiket válasszam?
2012. nov. 2. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

ipod touch - ot

Én nem vennék a helyedben sony - s androidos telefont...

Szörnyű az optimalizáció.

Van a családban Xperia P , elmondom a tapasztalataimat:

a sim kártyával sz*rakodott , azt hitte ,hogy nincs benne , de közben benne volt (ezt a restart megoldotta , de azért zavaró jelenség és előfordulgat , igaz ritkán de előfordul)

lefagyogat , és akad a menüje

most jött ki nemrég az új android erre a telefonra az ice cream sandwich - > frissítettem is a telefont, restartolta magát , bekapcsolt és hibaüzeneteket dobált ,ki ,hogy valami xysony alkalmazás leáll stb ok mondom nyomok neki még 1 restartot és nem nyílik meg a fotóalbum.... és többszöri újraindítás után sem (amúgy ha valaki tudná erre a megoldást és leírná ide azt megköszönném)


Egyébként nekem iPhone 4 em van 2 év óta és semmi probléma nem volt vele 1x fagyott le (azt is csak azért mert szórakoztam vele ,hogy mennyit bír)

És 1x sem volt problémám se frissítéskor ,se aktív használat közben...

2012. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"most jött ki nemrég az új android erre a telefonra az ice cream sandwich - > frissítettem is a telefont, restartolta magát , bekapcsolt és hibaüzeneteket dobált ,ki ,hogy valami xysony alkalmazás leáll stb ok mondom nyomok neki még 1 restartot és nem nyílik meg a fotóalbum.... és többszöri újraindítás után sem (amúgy ha valaki tudná erre a megoldást és leírná ide azt megköszönném) "


Frissités előtt és után factory resetet kellett volna csinálj , ha ezt elmulasztod akkor jöhetnek elő ilyen hibák

2012. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!