Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vennék max.50-60e Ft...

Telefont vennék max.50-60e Ft értékben!? Többi lent!

Figyelt kérdés

Lehetőleg androidos legyen. A képernyője ne legyen kicsi, de olyan nagy sem. 3,5-4"ig kb. Legyen nagyobb memóriája ( a filmek, játékok miatt). A fényképezője legalább 5 megapixel legyen és nézzen ki jól! Van ebben a kategóriában jó telefon, vagy inkább gyűjtsek még rá?

(Sony-t ne írjatok, mert azok nem tetszenek)


2012. nov. 1. 12:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem, hogy lehessen frissíteni a szoftverjét, mert ha telefont veszek szeretném olyan 1,5-2 évig használni!
2012. nov. 1. 12:59
 2/10 anonim válasza:
[link] Ezt az oldalt figyelmedbe ajánlom + még a Samsungot, Sonyt, és az XPeriát.
2012. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ZTE Grand X In?

Alcatel OT 995?

Motorola Defy?

Tapasztalatok?

2012. nov. 1. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszik a sony?
2012. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sony-k miért nem tetszenek, pedig nagyon jók.
2012. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Telefon nem a kinézetéért veszünk, hanem a tudásáért, és én akkor is a sony xperia sola-t ajánlom, mert az a legjobb ennyiért, lepipálja azokat, amiket felsoroltál.
2012. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem tetszenek, és 1-2 ismerősöm meg is járta vele. Írtam is, hogy Sony-t ne írjatok mert nem akarok olyat... ahhoz képest 4 kommentből 4 említi a hülye sony-t...
2012. nov. 1. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Megjárta vele 1-2 ismerősöd?

Milyen tipusokkal?

X8-al vagy a többi hasonló-val?

2012. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom a típusát.

Égess el máglyán, attól még nem veszek Sony-t.

2012. nov. 1. 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne ítélj el egy márkát első látásra!

Lehet, hogy az ismerőseid a 2010-es sony-kal befürödtek, de akkor még sony ericsson volt, most már sony és jelenleg a sony nagyon jó telefonokat csinál, olvass csak mobilarena teszteket, szintem mindenjik 2011-2012-es xperiajuk ajánlott, vagy tetszett, és kérdezd csak meg itt a gyakorin, hogy melyik sony tulaj elégedett a telefonjával, mert én pl elégedett vagyok a sony-mal.


Ja és még egyszer mondom, az xperia sola-nal nincs jobb ennyiért.

2012. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!