Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni, de...

Telefont szeretnék venni, de ahogy az oldalon kutakodok látok ilyet is, olyat is. Valami ötlet? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Normál keretek között szeretnék maradni max.50 ezer de inkább kevesebb. Tudom most sokan hurrognak hogy ennyiért ne várjak sokat. Samsungot és érintőképernyőset akarok. Az is nagyon tetszik ami érintős és csúsztathatós is. Kívánságom ennyi, tudom nem a mikulásnak írok, de már nagyon tanácstalan vagyok telefon téren. Rengeteget néztem már de teljesen össze zavarodtam. Ezért kérem hogy adjatok tanácsot és csak arra a párra fogok fókuszálni. Előre is köszi a HASZNOS válaszokat, ajánlatokat. :D

2012. okt. 31. 22:44
 1/6 anonim válasza:
A telefonok minőségét és képességeit-akármennyire is egyértelmű azért elmondom-elsősorban az ára határozza meg.Tehát annyit kell csinálnod hogy fogod a szolgáltatók árlistáit és megnézed mit adnak 50körül kártyásan.Ezen kívül más tanácsot nem tudok adni,mert mindenki elkezdené a szubjektív elemzéseit írkálni,ami nem vezet sehova.50ezerét már adnak megbízható minőségű és képességű okostelefonokat. Ezenfelül,fölösleges nekiállni kardoskodni típusok és márkák ellen és mellett szerintem.Tudom h úgy érzed nem nagy segítség,de tényleg ennyi ez. :)
2012. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha samsungot akarsz ne is várj sokat ennyiért...


Inkább sony xperia u vagy sola esetleg alcatel ot-995, zte grand x in.

2012. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első:köszi a választ akkor folytatom amit elkezdtem :D

Második:neked is köszi a választ. A sonytól kicsit idegenkedek, ha tudsz róla írni valami véleményt vagy amit hallottál róla azt is megköszönném.

2012. okt. 31. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Nokia lumia 710-et , itt egy link ahol 44.000 ft mivel nagyon sok helyen magassabban van az ára : [link] , szerintem nagyon meg;rn; hogy ezt vedd , most esettt le az ára , és alsó közép kategóriás és szerintem ebben az árban ez a legjobb , és ha nem tetszik akkor én is még egy előzővel együtt az alcate 995 -öt ajánlom . Jó telefonok és Európaiak is :) .
2012. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom hogy ismered-é ezt az oldalt [link] , itt kereshetsz bőven sok telefon közűl csak néha nem a legolcsóbb árakat írja szóval ha valami emgtetszik megéri megnézni még más árösszehasonlító oldalakon .
2012. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ. :DDD
2012. nov. 11. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!