Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Vodafone...

Milyen telefon a Vodafone Smart 2? (miért jó vagy miért rossz)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Amennyibe kerul annyiert szerintem mas droidos telefont nem kapni ujonnan, garanciaval, szoval az arat megeri. A hardver eleg gyengus, de emailezni, facebookozni, twitterezni tokeletesen megfelel. Regebbi jatekok is futnak rajta problema nelkul. Ami viszont eleg nagy problema vele szerintem, az az hogy sokat durvan lefagy, az akkor ki kell venni az akksit hogy ujra tudd inditani :/
2012. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és jobb mint a vodafone 858 smart?
2012. okt. 30. 13:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Annal termeszetesen jobb, foleg a kijelzoje (duplaakkora a felbontasa). Van epp nalam egy ilyen telefon amugy (Smart 2) szoval ha van valami kulonleges igenyed (program, weblap, akarmi) megnezhetem hogy hogyan muzsikal rajta.
2012. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi.akkor az lenne a kérdésem hogy a jetpack joyride és a fruit ninja működik rajta?
2012. nov. 3. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindketto akadas nelkul fut rajta.
2012. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.:)
2012. nov. 4. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Szivesen. Remelem sikerult segiteni a dontesben.
2012. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen,sikerült.köszi.:)
2012. nov. 5. 14:35
 9/10 anonim válasza:
Én is ilyen telot néztem. Arra lennék kíváncsi, hogy a hangzása milyen? Mert az érékelésben azt írták, hogy elég silány, és halk. vélemény?
2012. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat, kihangositva telefonalni lehet vele, es ha csorog meghallod. Zenet hallgatni meg fulhallgaton kell :)
2012. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!