Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone (8) vagy Android...

Windows phone (8) vagy Android (4.1)?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért???
2012. okt. 30. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy milyen verzió, a lényeg ugyanaz. A Windows Phone az Windows Phone, az Android meg Android. Én személy szerint Android párti vagyok, de kinek mi tetszik, szerintem ne mások véleményét várd, próbáld ki mindkettőt és válassz! Viszont az ízlésfüggetlen tény az az, hogy szerintem Windows Phone-ra nincs annyi program mint Androidra(de elég körülnézni a Marketeken vagy egy-két torrent oldalon)
2012. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én WP párti vagyok! 3 Androidos (Jelly Bean) teló után lett egy Windows Phone 8.1 es telóm, nem bántam meg, eddig egyszer sem fagyott le, de még csak meg sem akadt.


Egyértelmű WP szavazat!

2014. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!