Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia arc. :...

Pv98 kérdése:

Sony Ericsson Xperia arc. : vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok mi a véleményetek erről a telefonról?Esetleg ha nektek van akkor megírhatnátok hogy milyen..:)

Köszi:D



#telefon #Sony #Sony Ericsson #sony ericson arc
2012. okt. 29. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Válaszd az iphone 5-öt
2012. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak szólok hogy az iphone egy nagy fos és nem azt kérdeztem hogy mit vegyek helyette hanem hogy milyennek gondoljátok.:@...látom megfigyelted a kérdést.
2012. okt. 29. 20:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam :sony ericsson xperia arc s
2012. okt. 30. 08:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Középkategóriás, nem rossz bár van olcsóbb teló is szinte ugyanazzal a hardverrel
2012. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És azt mond meg hogy az iphone mivel tud kevesebbet mint egy androidos telefon?
2012. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kevesebbet tud csak azt hogy egy tömegcikkgyártású kínai fos...
2012. nov. 1. 08:49
 7/9 anonim válasza:
A legeslegjobb telefon a világon, sokkal jobb, mint az Iphone szarságok. :) Megéri!
2012. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tömegcikk gyártású, kínai? Az igen xD sztem nyomd el magad és ne beszélj úgy hogy iphone t még messziről se láttál
2012. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kemény vagy de igenis láttam.:DDD lényeg hogy okos vagy ;)
2012. nov. 1. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!