Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy jó mobiltelefon?

Egy jó mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Általános használatra lenne(hívni,zenét hallgatni,játszani meg ilyenek) de nekem nem jönnek be ezek az androidos telefonok, és nem is csípem az érintőképernyős telefonokat!

2012. okt. 29. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudsz szerezni első szériás, még autofókuszos kamerával gyártott Nokia 6303 Classicot, akkor az egy tökéletes választás.

Az akksija hetekig bírja, ha zenét hallgatsz meg játszol még akkor is napokig. A kemerája 3,2 MP létére sokkal tisztább képet csinál, mint a mostani Androidom 5 MP-lel. Ráadásul 400 képet képes készíteni vakuval, és még mindig nem merül le.

Az egész készülék rozsdamentes acélból készült, rendkívül strapabíró. Egyszer olyan erővel csapódott be, hogy elgörbült a fém hátlap.. Mondanom sem kell, helyére kalapáltam, összeraktam és tökéletesen működik azóta is. Elpusztíthatatlan.

2012. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem gombos telefon, akkor egyértelműen Nokia.

Hogy pontosan melyik abban nem tudok segíteni, de Nokia-t nézegess.

2012. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!