Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire értékállók a Samsung...

GuteFrage kérdése:

Mennyire értékállók a Samsung és a Sony felsőkategóriás okostelefonjai? Ha jól tudom a középkategóriás készülékeik ára a megjelenésüktől számított egy, másfél éven belül sok esetben a kezdőár felére csökken. Ez a tendencia itt is érvényes marad?

Figyelt kérdés
Például az Ion most nyáron jött ki, egy jövő kora őszi hetvenezres, kártyafüggetlen ár reális? A kezdőára 130 ezer volt.

2012. okt. 29. 15:39
 1/1 anonim válasza:

Az iphone-on kívül mindegyik telefonnak felére csökken az ára másfél év alatt. Egy galaxy S3 volt 180 amikor én néztem először,azóta eltelt pár hónap és már 130-ért lehet venni..

Még az Iphone-nál is elég nagy az áresés,de ott azért nem ennyire durva.

2012. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!