Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte atlas 3.5w vagy sony...

Zte atlas 3.5w vagy sony Xperia tipo?

Figyelt kérdés
internetezésre és fényképezésre kéne elsősorban, meg egy-két alkalmazás futtatására.
2012. okt. 29. 12:38
 1/7 anonim válasza:

hú ez engem is érdekelne.

De amúgy én úgy gondolom (olvasottak szerint), hogy a sony jobb, a zte nek nagyon gyenge az aksija. tesómnak olyanja van.

2012. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én is pont e között a kettő között nem tudok dönteni. nekem méretileg a zte jön be jobban, nem szeretem a kis telefonokat, kinézetre is jobban tetszik. de úgy hallottam, hogy az gyorsabban merül és lassabb is. az xperia viszont nem csinál olyan jó képeket. én a zte felé húzok inkább.
2012. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig a tipo jobb

Alapból ics van rajta, jobban van optimalizálva, és jobb az üzemideje, valmint szerintem a sony sokkal minőségibb márka, mint a zte.

2012. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elméletben a zte jobb. a kamera sokkal fejlettebb, és netezésre is jó. az más kérdés, hogy melyik a minőségibb márka, mert az nyilván valóan a Sony. De nem tud olyan sok mindent. a sony netezésre jó, de fotózásra kevésbé...
2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A sonynak gyenge a kijelzője. Amúgy jó kis telefon. :)
2012. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a ZTE Atlas a jobb, én már használtam több hétig mind2őt. A ZTE Atlasnál egy gond van: az akksi... Ez tényleg max. 1 napig bírja. A Tipo legalább bírja 1,5-2 napig.


Én az Atlast ajánlanám.

2012. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tiponak csak a kamerája gyengébb, egyébként elvállalható teló, elég jól bírja az aksija is itthon hallgattam egész nap a zenét és még órát-két órát úgy ment h 10% alatt volt, mondom mi van ezzel, kijelzője se rossz, csak ha fentről nézed v alólról hamar "sötétedik"
2013. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!