Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50. 000 Ft körül milyen...

50. 000 Ft körül milyen telefon van aminek az alakja hasonlít az iPhone 4-hez és jó is?

Figyelt kérdés

Milyenek vannak ami ilyen?

Szeretnék venni egy érintőképernyős telót, és szögletes formájút keresek, ami jó is. Kb. 50.000 ft-ot szánok telefonra.

Köszönöm a segítséget!


2012. okt. 28. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Háát,ha olyat akarsz mint egy Iphone 4,talán a ZTE Atlas W,viszont tudásban fényévekkel jobb az Iphone,de szerintem ezt nem kell ecsetelni.
2012. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Néztem képeket, nem is ismerem ezt a márkát, de nagyon kamunak tűnik, ez tényleg egy béna utánzék (szerintem)... :D

Akkor inkább olyat keresek aminek az alakja 'szögletes' és a márkája ismertebb pl. Samsung, nokia, sony, stb. :]]

Köszi a segítséget!

2012. okt. 28. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:
iPhone clone az teljesen úgy néz ki!(külsőleg)
2012. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az újabb xperiák olyanok külsőre. Bár az alján ez a világító "sáv" ez nagyon gagyi szerintem :) Xperia SL-em van.
2012. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de nagyon nagy "butaságokat" beszélsz, de mindenképp le vagy maradva pár évvel.

A ZTE egy egyre elismertebb feltörekvő kínai cég, nem mellesleg az egyik legnagyobb telefongyártó...

A ZTE Atlas W pedig egy normális alsóbb kategóriás készülék, a képernyője tényleg nagyon szép, a sebessége elfogadható. Valaki tök normálisan írta neked, erre odahánysz neki valami lefitymáló választ. Gondolkodj már...

Ha iPhone-t akarsz, akkor vegyél azt. De utánzatot meg minek?

És csak hogy válaszoljak is, az Alcatel OT-995 egész jó vételnek bizonyul. Esetleg Samsung Galaxy Ace, vagy inkább Ace 2, ha belefér a keretbe.

Legközelebb kicsit kedvesebben! :)

2012. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó igaz, köszi a segítséget!

Soha nem láttam még ezt a ZTE telót.

Azt hittem valami játéktelefon.

De ha te mondod nem az.

Xperia 'U' -n gondolkodom, most.

És köszi megint!

2012. okt. 28. 10:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem vennék a helyedben sony - s androidos telefont...

Szörnyű az optimalizáció.

Van a családban Xperia P , elmondom a tapasztalataimat:

a sim kártyával sz*rakodott , azt hitte ,hogy nincs benne , de közben benne volt (ezt a restart megoldotta , de azért zavaró jelenség és előfordulgat , igaz ritkán de előfordul)

lefagyogat , és akad a menüje

most jött ki nemrég az új android erre a telefonra az ice cream sandwich - > frissítettem is a telefont, restartolta magát , bekapcsolt és hibaüzeneteket dobált ,ki ,hogy valami xysony alkalmazás leáll stb ok mondom nyomok neki még 1 restartot és nem nyílik meg a fotóalbum.... és többszöri újraindítás után sem (amúgy ha valaki tudná erre a megoldást és leírná ide azt megköszönném)


Egyébként nekem iPhone 4 em van 2 év óta és semmi probléma nem volt vele 1x fagyott le (azt is csak azért mert szórakoztam vele ,hogy mennyit bír)

És 1x sem volt problémám se frissítéskor ,se aktív használat közben...


Egy barátomnak van winphone 7-es telefonja, és csak dicséri , ha nincs pénzed iPhone ra , szerintem egy winphone- t válassz , vagy az új 8 asok közül vagy a régi 7 esek közül

2012. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az XPERIA U jó vételnek tűnik.

Bár nem egy iPhone hasonmás, de szerintem nyugodtan megveheted. ;)

2012. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Még nem vettem telefont de 7 napon belül meglesz véve valami.


Eddig én is az Xperia U telefonra gondolok még.

Egyéb tippek?

Köszi a nagyon a segítséget!

2012. nov. 8. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne félj a Sonytól!

Nekem Sony Xperia P-m van és semmi baj nincs vele. Gyors, alig érek a képernyőhöz és a kívánt dolgot nyitja meg. Szerintem a fentebb lévőnél a készülékkel lehet baj, mert az enyém megvan egy ideje, de soha semmi probléma nem volt rajta.

Amúgy ebben az árban vagy a Nokia Lumia 610-et tudod megvenni, vagy a Sony Xperia U-t. Mindkettő jó, de szerintem az U sokkal fiatalosabb és karakteresebb.

2012. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!