Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Touch HD-n át lehet...

HTC Touch HD-n át lehet állítani a NMEA protokollt SIRF-re?

Figyelt kérdés
SirfTech programmal lehet buherálni, és kihozni a maximumot a GPS vevőből. Bizonyos tevékenységhez szükség lenne a Sirf-re, de alap esetben NMEA-n van a vevő. Próbálgattam átállítani, de nem jártam sikerrel. Valakinek ötlete?

#HTC #sirftech
2012. okt. 26. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Aplsirf-el is szórakozhatsz, az is átálítja, de nagyságrenddel biztonságosabb, mint a sirftech :)

Egyébként mihez kell, hogy sirfen dolgozzon a vevő?

2012. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt írják, hogy qualcomm csippes a vevő, akkor ezt nem nagyon állítod át sirf protokollra. De azért nézz utána, hogy tutira qualcomm?

2012. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este próbálkoztam vele, de nem sikerült elsőre. Másodikra már a műholdakat sem akarta teljesen bepozicionálni, így nem tudtam átállítani. Ezt a Aplsirf programo megpróbálom még, de nekem is az a gyanúm, hogy nem lehet átállítani :(
2012. okt. 27. 07:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam két programmal is, de az eredmény ugyanaz: nem vált át SIRF-re. Szerintem a Qualcomm CPU nem támogatja ezt a módot.... :(


Tettem fel képet a próbálkozásról:

[link]

2012. okt. 27. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!