Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touch c vagy...

Telenor one touch c vagy Huawei Asced y200 vagy samsung galaxy y?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a 3 telefon közül, holnapra döntenem kell, tudnátok nekem segíteni?
2012. okt. 26. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A Galaxy Y alapból kilőve. Nagyon gagyi. Elavult, régi, drága, a kamerája sem valami jó.


A One Tocuh C-ben 650 mhz-s proci van, emelett nem valami jó, tehát ezt sem ajánlom.


Ascend Y200: a helyzet az, hogy osztálytársamnak van ilyen(aki mellesleg jó barátom), sokat panaszkodik rá. Én is látom, hogy gyakran újraindul, ki-be kapcsolgat magától, megnyit alkalmazásokat, van olyan, hogy a gyári cuccok állnak le. Múltkor például hívás közbe kiírja neki, hogy: a .com.Android.phone nem válaszol. A hívás elszállt, és a bezárás kényszerítését kelett kezdeményeznie.



Tudom, hogy drágább, és már nincs szolgáltatónál, de egy Sony Ericcson Xperia Mini-t kéne venned. 37e forint, és abszolút megéri.


5 megapixeles kamera+vaku(nagyon szép képeket csinál, ha jók a tényezők)

1ghz-s processzor.-Asphalt7, ilyesmik szaggatásmenteen futnak, és gyors, gördülékeny a rendszer.

a kijelzője szép, nagy a betekintési szöge, és HD videófelvételt is készíthetsz(sry ez nem ide kelett volna :D)

2012. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, de a 3 közül választhatok, mert ez sz előfizuhoz ingyen lesz... de egy véleménnyel már a célhoz közelebb vagyok :)
2012. okt. 26. 20:06
 3/5 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy One Touch vagy Galaxy Y, nekem is holnapra kell ;)
2012. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Galaxy Y a legjobb.
2012. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a galaxy y nekem túl kicsi csak 3"-es képernyője van... a telenor ot c meg a huawei asc y100 pedig lényegében ugyan az
2012. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!