Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont akarok venni a...

Telefont akarok venni a T-mobileba előfizetéssel (2 év hűségnyilatkozatra, semmi díjcsomag csak a telefon mindenféle díj nélkül) akkor használhatom a Dominós kártyámat utána?

Figyelt kérdés

Azt szeretném meg tudni hogy nem-e kell fizetni a kártya után díjat, nem-e figyelik azt az előfizus kártyát hogy mennyire van használva?

Köszi:)



2012. okt. 24. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"Telefont akarok venni a T-mobileba előfizetéssel (2 év hűségnyilatkozatra, semmi díjcsomag csak a telefon mindenféle díj nélkül)


Lehet az én hibám, de én itt ellentmondást látok. Ha előfizetéssel veszed az már eleve egy díjcsomagot is jelent.


Egyébként a válasz igen: tehát használhatod benne a dominós kártyádat minden gond nélkül ( Persze emellett fizeted az előfizetési díjat - mivel két évre aláírtál ). Szerintem über f@sza üzletet csinálsz, de lelked rajta.

2012. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XDD akkor nem jól fogalmaztam..de olyan is van hogy csak sima előfizetésre veszem semmi féle ilyen Mozik M díjcsomag meg ilyenek nélkül.? akkor is kell fizetnem?
2012. okt. 24. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Előfizetés ezt jelenti:


Telefon(ez nem kötelező)+hangalapú tarifa(ez kötelező)

2012. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!