Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A windows 7 alapú okos telefon...

A windows 7 alapú okos telefonok tényleg nehezen kapcsolódnak bluetoothon más telefonokkal?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 710-et akartam venni de használtba az eladó azt mondta ezek a telefonok nehezen kommunikálnak bluetoothon más telefonokkal (szóval amiken nem windows van).

#Windows 7 #bluetoothon
2012. okt. 24. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, hasonlóan működik mint az iPhone, hogy csak azonos oprendszerre lehet vele küldeni. De csak egy tipp, nem biztos hogy jól tudom.
2012. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen így van, de ha feltöröd(unlockolod), akkor megoldható.
2012. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Sajnos, nekem volt ilyen telefonom, de hamar meg is szabadultam tőle. A BT, valóban csak windows-os telefonokkal kommunikál..
2012. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 blex ***** válasza:

a bt nem kommunikál wp-s telefonokkal, nem tudom honnan szedtétek. majd a wp8-ban.

viszont a nokia ki fog hozni valami appot, vagy firmware update-et, vagy nem tudom mit ehhez, szóval lesz bt fájlküldés, csak még most nincs.

[link]

2012. okt. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!