Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 Hard reset sem...

Benceus kérdése:

Alcatel OT-995 Hard reset sem segit, hosszutavu kulfoldontartozkodasom miatt pedig a garancia sem johet szoba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

valaki tudna nekem segiteni? OT 995om van, egy parszor mar meghalt rajta a rendszer, ekkor mindig nyomtam egy hard resetet..es "megjavult" de most...(2 nappal a legutobbi hard reset utan) kikapcsoltam, mondvan, hogy frissuljon egy picit...na es itt jott a gond,. Nem tudom visszakapcsolni. Betölti a feher hatteres alcatel OT feliratot, var ugy kb 5-10 mp-t rezzen egyet es ujrakezdi a fehet alapos alcatel feliroatpot.. es ez igy megy amig ki nem veszem az aksit.


Megyfigyeleseim: Az aku nincs lemerulve, ha kiveszem es varok vele majd ukra bekapcsolom..szinten semmi, hard reset nem segit.



Szoval valakinek valami epito jellegu otlet???



#szoftver #hard reset #software #ICS #Alcatel OT 995 #ICS4 #szoftvers frissítés #ginger beard
2012. okt. 23. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Új ROM.
2012. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, és ezalatt mit értesz pontoson??? nem igazan értek hozza...
2012. okt. 23. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egy komoly bootloop.Recovery-ből csinálj hard resetet, ha nem segít, akkor egy ottani gsm-esnél dobass rá egy új romot.Ha mákod van, akkor az ics-t tolják rá.
2012. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a problémám!

Esetleg neked sikerült megoldanod?

Írj minnél hamarabb ha már működik mert,elvonási tüneteim vannak meg,kell tanulásra..

Köszönöm előre is! :D

2012. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!