Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Asha 300-at akarok...

Nokia Asha 300-at akarok venni. Az eladó azt mondta tudok vele ingyen netezni, ahol van wifi. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Mert a telefon leírás azt mondja nincs alap wifi a készülékbe.

2012. okt. 23. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

"tudok vele ingyen netezni, ahol van wifi." bármelyikkel lehet mert olyankor lopod a netet,

mellesleg az eladó annyival hiányosan mondta, hogy ha valahol jelszó van akkor kevés az esély rá

/a suliba nem tudom feltörni pedig tudom a jelszót/

2012. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az eladó eléggé eltévedhetett, ugyanis az Asha 300-ban nincs wifi, csak az Asha 302 és Asha 303-ban van.
2012. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mikey1988 ***** válasza:

A Nokia Asha 300-asban tényleg nincsen WiFi/WLAN, vagyis hazudott neked az eladó! Eleve csak bizonyos helyeken tudsz csatlakozni, ahol vagy nincs jelszóval levédve és publikus is a WiFi, vagy ami jelszóval van védve, de te tudod a jelszót!

[link]

[link]

2012. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mikey1988 ***** válasza:
A # 2-es válaszát még annyival egészíteném ki, hogy a 306-ban is van WiFi, meg a 309-ben is, valamint a 311-be. (A 306 és a 309 szinte ugyanaz, annyi különbséggel, hogy a 306 rezisztív, míg a 309 kapacitív kijelzővel rendelkezik. A 309-et még Magyarországon tudtommal nem lehet megvenni!)
2012. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Lehet nálam van képzavar:

amit eddig hittem, hogy csak wifis telefonnal tudok csatlakozni net-re (persze ahol van wifi); de ezek szerint asha 300-al vagyis wifis telefon nélkül is tudok netezni olyan helyeken, ahol van wifi és nincs jelszóval védve, és mindezt tök ingyen. Jól gondolom?

2012. okt. 23. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem! Wifivel akkor tudsz netezni, ha valaki megosztja a netet, routerral, pl.


A másik netezési lehetőség a mobilnet (3g). Ez akkor működik ha van 3g előfizetésed.

2012. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És amiben pedig nincs wifi azzal nem lehet wifi hálózatra csatlakozni. -.-
2012. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most már értem köszönöm. Szóval, ha ingyen akarok netezni, olyan helyeken ahol van is elérhetőség, akkor wifis telefont vegyek.
2012. okt. 23. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
pl mcdonald's-ba ingyenes a wifi
2012. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!