Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajánlan...

Milyen telefont tudtok ajánlani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

60-65 ezer ft körül vennék telefont.

-legyen jó kamerája és szép képernyője

-biztos lesz majd rajta sok játék, meg zene úgyhogy amin könnyen elfutnak ezek meg az alkalmazások

-androidos legyen

-wifi

-bővíthető memória



2012. okt. 22. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Alcatel OT-995
2012. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sony Xperia U, vagy ha nem elég a helye, akkor Sola.
2012. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Xperia U vagy Lumia 710(ennek nem bővíthető a memóriája, de 8GB a belső memória)
2012. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az Xperia U-n gondolkodtam sokat, de nem bővíthető és 5,5 gb nem tudom hogy elég lenne-e.

A lumia 710 tetszetős kis készülék, de windows alapú és jobban örülnék androidos telefonnak :)

2012. okt. 22. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el addig örülsz az androidnak amíg nem használod.

Tapasztalatból mondom.(az éven 4 androidos telefonom volt)

Windows Phone sosem fagyott le eddig nekem, még csak nem is akadozik, akksi simán kibír egy napot úgy, hogy minden funkció be van kapcsolva, 15mp alatt bekapcsol, és én eddig minden alkalmazást, játékot megtaláltam ami kellett.

2012. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tehát jobban ajánlanád a lumia 710et esetleg?

arra is annyi játékot és alkalmazást le lehet tölteni mint androidra?

2012. okt. 22. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet arra annyit letölteni, mint az androidra, és az androidos telefonoknál is átalában az alsó kategóriások fagynak, amelyikben erős hardver van, mint pl. az xperia sola, vagy u, azok nem fagynak, úgyhogy én az xperoa u-t ajánlom, vagy ha nem elég a tárhelye, akkor az xperia solat, mert az ugyan olyan, csak bővíthető.
2012. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lumia 710: Mindenre vannak alternatívák, de itt is a fontosabb alkalmazások megvannak.


Én annyit tudnék mondani, hogy a Windows Phone és az Android két teljesen más világ....

A Windows Phone stabilitása ezerszer jobb, a rendszer működése hihetetlenül gördülékeny. Nekem még sosem fagyott le, de nem is fog.


Mielőtt vegvettem a Lumia 710-et, Android FAN voltam de most így visszagondolva nekem pl. a galaxy s3 is elég gyakran lefagyott, akadozott(hetente).

2012. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!