Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U ICS probléma?

Sony Xperia U ICS probléma?

Figyelt kérdés

Feltettem a 4.0 -t SUS -el, de nagyon lassan fut. Az eddig szépen működő elő háttérkép szaggat, de a statikus háttérképnél is beszaggat, ha 2-3 ikon kinn van!

Elrontottam valamit, vagy ez tényleg ilyen???


2012. okt. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap frissítettem, nekem is elég lassan indult, de már gyorsabb. Most ugyanolyan gyors kb. mint korábban gingerbreaddel, csak most nincs képernyőmentés.....

Van viszont képszerkesztő, meg erősebb töltés visszajelző led...No comment.Neked bejött a váltás ezt leszámítva?

2012. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szép lett meg minden, de most találtam egy újabb bugot.

Ha eltelik egy kis idő (~10-20 perc) és a főképernyőn lévő óra csak akkor frissül, ha azon a részen maradok, de ha eltekerem, akkor megmarad a régi időponton. no comment :)

2012. okt. 21. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
1-és vok, bocs, rosszat írtam, mégis van kijelző mentés, csak a kikapcsoló gomb menüjéből került ki.
2012. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Töltöttem le a telefonra egy memoria % mutatott.Nem fut semmi facebook minden olyat leállítottam szinte csak a rendszer megy.És így is 83% megy a memoria 17% szabad Ics van fent.És langol rajta a rendszer akadozik.Mán többször csináltam rajta rendszer vissza álítást mert javasolták de az sem segített.Mi lehet a baj? Tmobilos ics
2012. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott a problémám:

Az alkalmazáskezelőben tiltom a gyári fb klienst és a legtöbb google szolgáltatást, így mindig 100+ Mb szabad memória van. A gyári launchert is célszerű lecserélni, launcher pro, nova stb...

2012. dec. 25. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!