Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM kártya gondok vagy a...

SIM kártya gondok vagy a telefon hibája?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy új telfont xperia active internetről nem szolgáltatótól és az eddig SIM kártyámmal nem akarok igazán jól működni mert sokszor történik olyan hogy ha elmegy a térerő akkor ki írja hogy a sim kártya hibás vagy valami hasonlót de más telfonban működik kiválóan akko azt ajánlja telfon indítsam ujra megtörténik de van hogy nem segít.Mit tegyek?

2012. okt. 20. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer működött vele, nem hiszem, hogy a telefon hibája.A SIM milyen állapotban van? Látsz rajta szennyeződést? Ezek pár év alatt tönkremennek.Ha más telefonban jól üzemel a SIM kártyád, akkor viszont lehet, hogy az xperia a hibás.Próbáld ki több telefonban, a telefonod se lenne előnytelen megnézni más SIMmel.
2012. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mára már tudom mi a gond vgayis gondolom szimplán csak a téreő mert ahol lakom elég gyenge máshol voltam ott működött szépen gond nélkül most már itthon is de csak azon részen hagyom inkább ahol mindig is volt valamilyen mértékben térerő. A sim kártya is lehet de kitudja mert már vagy 4-5 éves.
2012. okt. 21. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!