Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le mindig az...

Miért fagy le mindig az alcatel ot995-öm?

Figyelt kérdés
nem töltötem le semmit egy hetes t-mobilos. pár játékot csak. de mindig fagy és nem csak a játékon. mi a baj?
2012. okt. 20. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress rá az update-re a telón, vagy ha még nem kaptad meg az ICS-t, akkor hamarosan megérkezik a te telódra is, és nem lesz gond vele.
2012. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem találom aszt azt hogy updat. hol van?
2012. okt. 21. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Beállításokon belül a telefon névjegye pontban elvileg lennie kell egy frissítések keresése résznek.Net kapcsolat kell hozzá, wifi érdemesebb, főleg ha talál frissítést.
2012. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már nem fagy.vának rá még valami frísítést? Ugy olvastam, de igy is jo :)milyen böngészöt tudnál ajálani?ha már ilyen rendes vagy :)
2012. okt. 22. 07:32
 5/5 anonim válasza:
leírod hogyan frissítetted?nekem nem akar sikerülni :(
2013. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!