Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini s5570...

Samsung Galaxy mini s5570 Fényképező hiba?

Figyelt kérdés

Már régóta megvan a teló, de nemrég amikor elindítottam a kamerát, ezt a hibaüzenetet dobta fel: Fényképező hiba. ErrorMessageHandler. HandleMessage (-1)

Ezt mivel lehet kiküszöbölni? Csak szoftverfrissítéssel? Mert az úgy nem okés. Légyszi írjatok valami egyszerűbb, biztonságosabb megoldást, mint a frissítés, mert nem akarom hogy elvesszenek az alkalmazások, Astroval meg nem mentem le. Előre is köszi!



2012. okt. 20. 11:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Már jó :D A megoldás: Kivettem a memóriakártyát. Memóriakártya nélkül elindítottam a kamerát, kiírta, hogy helyezzem be a memóriakártyát a fényképező használatához, de a háttérben már jó volt a kamera. Visszaraktam a memóriakártyát, és jó lett!
2012. okt. 20. 11:58
 2/8 A kérdező kommentje:
Mégse jó, megint elromlott, 2 fénykép után -.- Légyszi segítsetek :(
2012. okt. 20. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha garis, akkor go szervíz, ha nem, akkor csinál egy mentést a dolgaidról, és csinálj egy hard resetet.(a Google-ba írd be: Samgun Galaxy mini Hard reset)
2012. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha csak így lehet, akkor megcsinálom, köszi.
2012. okt. 20. 13:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem merem megtenni XDD
2012. okt. 20. 14:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de a kamera még mindig rossz. :( Akkor szervíz lesz a vége...
2012. okt. 21. 16:16
 7/8 alexkivi válasza:
Most én is pont így vagyok :( :( :(
2012. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajj emberek, néha megjavul, valamikor meg rossz :D
2012. nov. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!