Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a vámoltatását...

Alex67 kérdése:

Hogyan kell a vámoltatását intézni egy Kínából vásárolni kívánt telefonnak? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Szeretnék Kínából rendelni egy telefont. A gyártót már leellenőriztem, a készülék gyártói adatlapja is megvan, a teszteket átnéztem, a kereskedő is valós aki hirdeti az Ebay-en, a kiszállítás ingyenes, tehát elvileg minden adott.


Azt sikerült kiderítenem, hogy vámot kell fizetni, de azt sehol sem találom, hogy ennek mi az eljárási rendje.

Továbbá az összeghatárokat sem értem, hiszen ami a NAV oldalán szerepel, mint vámmentesen behozható összeghatár, az két szelet jobb minőségű csokira sem elég, nem hogy ajándékra.


Biztos, hogy én nem keresgéltem jó helyen, ezért kérek segítséget a témában.


2012. okt. 19. 11:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!